Skip to content Skip to footer

Nasi wykładowcy

W naszej Akademii HoReCa wykładowcami są praktycy. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie, gastronomii, marketingu, oraz innych usługach i branżach wspomagających HoReCa

Najlepsi z najlepszych!

Nasi wykładowcy, to najlepsi z najlepszych w swoich dziedzinach. Te nazwiska nie wymagają reklamy.

W naszej Akademii HoReCa wykładowcami sa praktycy. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w hotelarstwie, gastronomii lub usługach i branżach wspomagających gastronomię.

Jeśli mamy zajęcia z marketingu, to prowadzi je człowiek, który sam pracował w gastronomii i od lat zajmuje się marketingiem restauracji zarówno w sieci jak i poprzez ATL i BTL.

Jeśli szukasz szkolenia z mięs dla swoich kucharzy, to spotkają się oni z wybitnym Szefem kuchni z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Jak szkolenia z kuchni japońskiej, tajskiej, hiszpańskiej, włoskiej to wszystkie z mistrzami tych kuchni.

Bez względu na jakim poziomie są Twoi pracownicy lub Ty sam. Bądź pewnym, że Akademia HoReCa zapewni Ci szkolenia, które dostarczą nowej energii dla Twojego biznesu.

Zadaj sobie pytanie… Ile jestem gotowy zapłacić za 10% wzrost obrotów swoje restauracji przy 5% obniżce kosztów? Teraz już wiesz ile chcesz zapłacić nam !!!

Osobne szkolenia mamy dla firm cateringowych i gotujących na wagę. Jeśli gotujesz dla szpitali, szkół, przygotowujesz diety „pudełkowe”itd. Itp. Napisz do nas i wspólnie ustalmy zakres szkoleń i doradztwa.

X