Skip to content Skip to footer

Rafał Krzycki

Horeca Business Club

Brief info

Od dwóch dekad związany z branżą HoReCa, zarządzał wieloma tytułami czasopism branżowych, aż w końcu założył własne wydawnictwo specjalizujące się w dostarczaniu wiedzy restauratorom i hotelarzom. W portfolio posiada portal Horeca Business Club, pierwsze na świecie branżowe Horeca Radio, a jego najnowszy projekt to Horeca TV i telewizyjny serwis informacyjny. Organizuje duże konferencje branżowe Hotel Meeting oraz Gastro Meeting, a także jest pomysłodawcą i organizatorem pierwszych w Polsce spotkań w formule Business Speed Dating, także w wersji online. Poza projektami biznesowymi angażuje się w akcje społeczne i charytatywne, jest twórcą pierwszej w Polsce akcji charytatywnej hotelarzy Hotel Super Heroes.
Doskonale zna się na zasadach sprzedaży i budowaniu relacji biznesowych. Zarządzał mniejszymi i większymi działami sprzedaży, co pozwoliło mu zebrać praktyczną wiedzę z zakresu strategii, technik, psychologii, relacji, obsługi sprzedażowej oraz posprzedażowej. Sam organizuje wiele wydarzeń więc będąc po stronie kupującego widzi jakie techniki, działania i błędy popełniają handlowcy, przedstawiciele hoteli i restauracji.
Prywatnie stara się wrócić do biegania, co jest nie lada wyzwaniem. Były triathlonista, ma na koncie ukończonych kilka pełnych dystansów Ironman. Często korzysta z dwóch kółek, zarówno tych napędzanych silnikiem jak i siłą własnych nóg.

Zadaj pytanie


    X