Skip to content Skip to footer

Akademia HoReCa
- Nasza misja

Akademia HoReCa - Nasza misja

  • Dostarczamy wiedzę pracownikom HoReCa
  • Szkolenia dla profesjonalistów, prowadzące przez najlepszych fachowców od hotelarstwa, gastronomii, zarządzania czy marketingu.
  • Hotelarze, restauratorzy, kucharze, kelnerzy, barmani, managerowie, gastronomowie to coraz częściej ludzie doskonale zdający sobie sprawę z konieczności szkoleń i rozwoju. Akadamia Restauratora została stworzona dla Ciebie.

Profesjonaliści dla profesjonalistów

Zawody HoReCa jak każde wymagają specjalistycznej wiedzy i ciągłego doskonalenia.

Czasy „napędu do tacy” i kucharzy umiejących obsługiwać wyłącznie frytownicę odchodzą w słusznie zasłużony niebyt. Restauratorzy i managerowie zaczynają doceniać rolę wielu wskaźników, dzięki czemu prowadzą biznes coraz bardziej świadomie i skutecznie osiągając zamierzone wyniki finansowe.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że pracujemy w biznesach, wymagających żelaznej dyscypliny finansowej i organizacyjnej. Kontrola kosztów, foodcost, czas pracy pracowników, straty i inne elementy kosztowe to jednak tylko połowa sukcesu. Wiemy jak ważna jest sprzedaż, obsługa naszych gości. Dziś recepcjonista czy kelner to sprzedawca i prawdziwy gospodarz miejsca, w którym pracuje.

Wiemy, że wielokrotnie spotkałeś się ze szkoleniami „dofinansowywanymi z różnych środków”, których wartość merytoryczna była ZEROWA lub wręcz przekazywano wiedzę szkodliwą. Dlatego postawiliśmy na sprawdzonych na rynku i wiarygodnych wykładowców, gwarantujących wysoki poziom merytoryczny. Tylko najlepsi fachowcy w Polsce. Tylko sprawdzona i przystępnie przekazywana wiedza. Wszystkie nasze szkolenia są kierowane do średnio i wysoko zaawansowanych pracowników branży HoReCa.

Nie mamy szkoleń dla poczatkujących. Jeśli jesteś dobry lub bardzo dobry w swoim fachu to z nami możesz stać się wybitny.

Jeśli masz początkujący zespół przygotujemy szkolenia specjalnie dla Ciebie.

Nasze szkolenia

Dla tych wszystkich, którzy doskonale zdają sobie sprawę z konieczności szkoleń i rozwoju.

Musisz wysłać swój zespół na nasze szkolenia.

Wiedza od praktyków

W naszej Akademii HoReCa wykładowcami są praktycy. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii lub usługach i branżach wspomagających gastronomię.

Jeśli mamy zajęcia z marketingu, to prowadzi je człowiek, który sam pracował w gastronomii i od lat zajmuje się marketingiem restauracji zarówno w sieci jak i poprzez ATL i BTL.

Jeśli szukasz szkolenia z mięs dla swoich kucharzy, to spotkają się oni z wybitnym Szefem kuchni z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, który odpowie na wszystkich ich pytania i da im mnóstwo ciekawych informacji.

Jeśli masz kelnerów, w których warto inwestować, to podczas szkolenia u nas mogą poznać protokół dyplomatyczny lub przejść podstawowe lub rozszerzone szkolenie somelierskie, ewentualnie dowiedzieć się jak skutecznie zwiększać Twoje zyski i poprawiać rytm pracy Twojej kuchni.

A jeśli samemu, drogi managerze czy restauratorze, chcesz podnieść swoje kwalifikacje to wiedz, że spotkasz się z wykładowcą, który albo pracuje w Sanepidzie i od wielu lat zajmuje się też technologią w lokalach gastronomicznych, lub z człowiekiem, który zęby zjadł na dowozach w swoich lokalach lub specjalistą, który tworzył sieci gastronomiczne, od lat kocha liczby i wie jaki znaczenie ma excel w zarządzaniu gastronomią.

Nasi wykładowcy

Bez względu na jakim poziomie są Twoi pracownicy lub Ty sam, bądź pewnym, że Akademia HoReCa zapewni Ci szkolenia, które dostarczą nowej energii dla Twojego biznesu.

Zadaj sobie pytanie ile jesteś gotowy zapłacić za 10% wzrost obrotów swoje restauracji przy 5% obniżce kosztów? Teraz już wiesz ile chcesz nam zapłacić!

Osobne szkolenia mamy dla firm cateringowych i gotujących na wagę. Jeśli gotujesz dla szpitali, szkół, przygotowujesz diety pudełkowe, itp., napisz do nas i wspólnie ustalmy zakres szkoleń i doradztwa.

X