Skip to content Skip to footer

Partnerzy Akademii HoReCa

Dora Metal

DORA METAL to polski producent profesjonalnych urządzeń i mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, z ponad 30-letnią tradycją i doświadczeniem na rynku krajowym i zagranicznym.

Produkty o nowoczesnym wzornictwie opartym na najnowszych światowych trendach, estetyka wykonania i dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii, wiedzy i doświadczenia oraz dobrego zrozumienia potrzeb Klientów. Wszystkie produkowane przez firmę wyroby wykonywane są zgodnie z wymogami stawianymi przez przemysł gastronomiczny.

Produkty posiadają wymagane atesty i certyfikaty, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Wiecej infomracji na oficjalnej stronie firmowej.
www.dora-metal.pl

 

Kromet

KROMET to producent najwyższej jakości urządzeń i wyposażenia dla gastronomii.
65-letnia działalność, zdobyte w tym czasie doświadczenie, stale wprowadzane unowocześnienia konstrukcyjne i technologiczne, pozwalają na wyposażenie każdego rodzaju obiektów gastronomicznych od stacji benzynowych czy sieci fast food, po duże kuchnie restauracyjne, a nawet kuchnie i stołówki wojskowe. Wszystkie oferowane przez firmę produkty wykonane są z atestowanej stali nierdzewnej, zgodnie w wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej, posiadają znak CE, GOST, a dla tych urządzeń, gdzie jest to konieczne, również atesty Instytutu Nafty i Gazu, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Wysoką jakość produkowanych wyrobów zapewnia, także funkcjonujący w firmie od wielu lat system kontroli. Produkty marki Kromet zdobywają liczne nagrody, które przyznano firmie na krajowych i międzynarodowych wystawach branżowych.

Więcej informacji i pełna oferta na: www.kromet.com.pl

Philiphiak

Grupa Philipiak jest pochodzącym z Lombardii producentem wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych ze stali szlachetnej. W naszej ofercie znajdują się również zestawy eleganckich sztućców, gustowne komplety porcelany, profesjonalne noże kute i ceramiczne oraz niezbędne w domu urządzenia elektryczne.

Sięgająca 1947 roku historia produkcji naczyń kuchennych przez włoską rodzinę Garavagliów to niezwykły przykład podnoszenia codziennych czynności do rangi sztuki. Od 1967 roku jest to również opowieść o łączeniu tradycji z nowoczesnością. Wtedy właśnie powstała nowa fabryka naczyń ze stali szlachetnej, która nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości produkty. Do dziś każde naczynie trafiające do rąk naszych klientów pochodzi z fabryki położonej na przedmieściach Mediolanu.https://philipiak.pl/

 

Partnerzy medialni:
X